.::LİTHUWEİN::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::LİTHUWEİN::.

Fantastik Rol Yapma Oyunu...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sanırım yaşanacak bir yer buldum...

YazarMesaj
Ray Edgard
Seviye 1
Seviye 1
Ray Edgard

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Sınıf : 1.Sınıf
Irk : Elf

Sanırım yaşanacak bir yer buldum... Empty
MesajKonu: Sanırım yaşanacak bir yer buldum...   Sanırım yaşanacak bir yer buldum... EmptySalı Ağus. 07, 2012 8:47 pm

(Rp Out : yeni üye oldum ancak gecenin saat 6 sı ve kimse online değil ve ben bir şeyler yazmak istedim kusura bakmayın yanlış yaptıysam)

"Günlerdir yürüyorum artık kendime bir yer bulmam gerekiyor." diye mırıldanarak yürüyordu Ray, çıktığı tepenin yamaçlarından başlayarak göz alabildiğince büyük olan bu ormanı görene dek. Zirveye vardığında Mirwan Ormanını gördü ve gözlerini içi parıldayarak haykırdı "Merhaba, Yüce Mirwan Ray Edgard'ı kabul ediyor musun?" Mirwan ormanı sanki onaylarcasına bir meltem esti ve tüm ağaçların yaprakları sallanarak güzel bir melodi çıkarttı. Ray çok mutluydu ve yeni evini bulmuştu. Yamaçtan ormana doğru koşarak inmeye başladı ormanın içine daldığında kendinden geçmişti. Kendine uygun güzel büyük bir ağaç arıyordu. orası evi olacaktı ve buldu. Büyük geniş yaşlı bir sekoya ağacı buldu en tepesine kadar tırmandığında tüm orman gözüküyordu neredeyse ağaca zarar vermeden kendisine günler içinde bir ev inşa etti.

Sanırım yaşanacak bir yer buldum...
1 sayfadaki 1 sayfası